Nakit Taşıma (Cash in Transit “CIT” )
ATM Hizmetleri
Nakit Proses Hizmetleri
Elemanlı Güvenlik ve Gözetim Hizmetleri
Sistem Evi
Eğitim Kurumu
Danışmanlık Hizmetleri
ATM Hizmetleri

Banka ve Özel Finans Kurumları için ATM kullanımı faaliyetlerinin ve hizmetlerinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Genelde bu makineler müşterilerinin daha kolay erişimleri için ülke çapında çok geniş alanlara yayılmış durumdadırlar. Ancak, Bankalar ve Özel Finans Kurumları için ATM işletimi çok yüksek maliyetli bir operasyondur. SecurVerdi, “ATM Outsourcing Hizmetleri” ile Banka ve Özel Finans Kurumlarına toplam sahip olma maliyetlerini etkili bir şekilde azaltmaya yönelik çözümler sunuyor. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ister tek bir hizmet paketi veya istenir ise A'dan Z'ye her şey dahil bir servis olarak komple hizmetler sunulmaktadır.

ATM Nakit İkmali

Banka veya SecurVerdi merkezlerinde hazırlanan ATM kasetleri tüm güvenlik önlemleri alınmış bir şekilde ATM'lere zırhlı araçlarla ulaştırılır. Yükleme, raporlama ve kaset işlemleri konusunda uzman ekipler tarafınca gerçekleştirilir.

ATM Nakit Yönetimi

Tüm ATM'ler SecurVerdi tarafından gerçek zamanlı olarak izlenir ve nakit ikmali için gereken öngörüler elektronik ve istatistiksel olarak yapılır. ATM Nakit İkmali için gereken nakitler merkezden alınarak ATM cihazlarının en az nakit ile ve “out of cash” durumuna düşmesine imkan tanımadan sağlanır.

EDM Zarflarının İşlenmesi

Banka ve Özel Finans Kurumları müşterileri tarafından yatırılan nakit zarflarının toplanması, SecurVerdi nakit işleme merkezlerinde kamera kontrolü altında açılması, sayılması ve müşterilerimiz ile elektronik ortamda mutabakat sağlanması hizmetlerini kapsamaktadır.

ATM Bakım/Onarım

A'dan Z'ye hizmet anlayışımız çerçevesinde, ATM cihazlarının marka bağımsız olarak her seviyede bakım/onarım hizmetleri iş ortaklarımız ile birlikte dünya standartlarında verilmektedir. Ayrıca tüm ATM'ler proaktif olarak ağdan izlenmekte ve gereken tüm önleyici bakım, kağıt ve kartuş gibi sarf malzemeleri yenilenmesi ve çevre temizliği dahil tüm ilave hizmetler verilmektedir.


ATM Hizmetleri ile ilgili iletişim bilgileri


     
                                                                                                         © Copyright. SecurVerdi.com. 2005 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. - DESIGNED BY BRN BİLİŞİM