Başkandan Mesaj


“Lidere Güvenin “

Geçen yıllarda güvenlik kaygısı giderek global ölçeklere ulaştı ve gündelik yaşamımızın bir odağı haline geldi.Global terörizmin günümüz dünyasında her alanda hissedilen etkisi, yerel suç oranlarının artması ve doğal afetlerin yol açtığı tahribat neticesinde “Güvenlik” artık vazgeçilmez ve yaşamsal önemi haiz bir “gereksinim” haline gelmiştir.. Bu gereksinimin eksiksiz karşılanması ancak iyi organize olmuş, yetenekleri geniş, alt yapısı kuvvetli kurumlar ve konusunda uzman, iyi eğitim görmüş özverili çalışanlar ile mümkündür.

Bu amaçla faaliyet gösteren Özel Güvenlik Sektörü kuruluşlarına önemli görevler düşmektedir. Özel Güvenlik Sektörünün önündeki hedef, spesifik ve sürekli değişkenlik arz eden güvenlik tehditlerine karşı planlanmış yeni hizmetler, çözümler ve ürünler geliştirmektir.

Kendi çekirdek işlerine ve faaliyetlerine odaklanmak amacıyla her geçen gün daha fazla kurum, son derece hassasiyet ve uzmanlık gerektiren bu türde zorunlu hizmetlere ilişkin dış kaynak kullandırmanın yararını, aldıkları nitelikli hizmet ve sağladıkları tasarruflar ile görmekte ve kavramaktadır.

“Güvenlik” konseptinin gittikçe artan önemi ve bu alanda dış kaynak kullanımının yaygınlaşması neticesinde yüzbinlerce insanı istihdam edecek bir sektörün oluşması ve bu sektörel yapı içerisinde bir taraftan her türde “Güvenlik” tehditlerine karşı uzmanlaşmış ve diğer taraftan pazar dinamiklerini iyi analiz edebilen belli başlı oyuncuların ortaya çıkması kaçınılmaz görünmektedir. Bu yapıdaki şirketlerin hisselerinin Borsa'da işlem görmesi uzun zaman almayacaktır.

SecurVerdi, 1994'de kurulduğu günden bu yana öncü olarak Türkiye'de ilk defa devreye alarak gerçekleştirdiği hizmetler ve bunların geliştirilmesinde sağladığı başarı ile sektöründeki yaratıcı güç olma özelliğine sahiptir.

“Güvenliğin” emanet edildiği ve”Güvenilir” olmanın itibar kazandırdığı bir sektörde lider olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu başarının kanıtı, ulusal çapta yıllardır 365 gün 24 saat esasında yerli ve yabancı müşterilerimize sağladığımız hizmetlerdir.

Bizleri sektörümüzün “Lideri” yapan ve yıllardır bize “Güvenen” müşterilerimiz arasına SİZİ katılmaya davet ediyoruz.

 

                                                                                                                                                                                   Murat Verdi

                                                                                                                                                                         Yönetim Kurulu Başkanı


 

     
                                                                                                         © Copyright. SecurVerdi.com. 2005 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. - DESIGNED BY BRN BİLİŞİM