Nakit Taşıma (Cash in Transit “CIT” )
ATM Hizmetleri
Nakit Proses Hizmetleri
Elemanlı Güvenlik ve Gözetim Hizmetleri
Sistem Evi
Eğitim Kurumu
Danışmanlık Hizmetleri
Elemanlı Güvenlik ve Gözetim Hizmetleri

 

Günümüzde iş dünyasını tehdit eden unsurlar çok çeşitli olup sürekli değişim göstermektedir. Şirket yönetimleri işlerini pürüzsüz bir şekilde yürütebilmeleri için etkili risk yönetimi ile tehditleri minimize edebilecek güvenilir bir iş ortağına ihtiyaç duymaktadırlar. SecurVerdi kendi başarısını müşterilerinin başarısına endeksleyebilmesi sayesinde, müşterisi ile hedef birliği sağlar ve gerçek bir iş ortağı gibi çalışır. Profesyonel ve çağdaş yönetime önem veren, çalışma ve etik kurallarını kendi sahasında titizlikle uygulayan SecurVerdi, sunduğu hizmetlerin en üst kalite düzeyinde gerçekleştirilmesi için azami özeni göstermektedir. Hizmet standartlarını yüksek düzeyde tutmak için elemanların kişisel ve mesleki özellikleri, eğitimleri ve yönetimleri titizlik ve ciddiyetle üzerinde durulan konulardır. Bu anlayış sayesinde sektöründe başlatmış olduğu ve hizmet verdiği projelerin sürekliliği ve sektöründe en az personel değişimi oranına sahip olması SecurVerdi'yi ülkemizdeki rakipleri ile arasında farklılık yaratan çok önemli iki kalite kriteridir. Tüm operasyonlarımız 365 gün/24 saat sürekli faal olan ve acil durumlarda her tür destek faaliyetlerini yönlendiren “Kontrol Merkezi” yapımız hizmetlerimizin sürekliliği için çok önemli bir ayrıcalıktır. SecurVerdi Güvenlik ve Gözetim hizmetleri üniformalı bir personel ve onun arkasında yer alan komple bir sistemden oluşmaktadır.

Süreli ve Geçici Güvenlik Hizmetleri

Fuar, Kongre, Sempozyum Spor Karşılaşmaları veya Konser gibi bir çok geçici organizasyonlar için bu amaçla özel eğitilmiş kadromuz ile süreli ve projeler gerçekleştirilmektedir. SecurVerdi uzun yıllardır yerli ve yabancı Fuar Şirketlerinin tercih ettiği şirkettir.

Devriye Hizmetleri

Üretim tesisleri, Depo alanları veya Site gibi geniş alanların korunmasında motorize veya yaya devriye hizmetlerimiz her tür elektronik destek donanımları ile birlikte verilmektedir.

Güvenlik ve Gözetim Hizmetleri

İnsanın odak noktasında bulunduğu her alanda olduğu gibi mükemmel hizmet kalitesi eleman seçimindeki hassasiyet ve uzmanlık ile başlar. Özenle seçilmiş ve AB standartlarında kapsamlı eğitim programlarından başarı ile geçen ve toplam kalite mantığı ile müşteri memnuniyeti bilincini benimsemiş olan elemanlarımız görev yerlerine tayin edilmektedir. Toleranssız denetim ve geri besleme sistemimiz sayesinde hizmet kalitemizi sürekli daha da iyileştirerek Türkiye de kurumsal firmaların ilk tercihi haline gelmekten gururluyuz. Büyük firmalar Türkiye çapında farklı yerleşim yerlerinde ihtiyaçlarını tek elden temin edebilecekleri gibi, hızlı organizasyon yeteneğimiz ile çok kısa sürede acil ihtiyaçları da karşılanmaktadır.

Hizmet Alanlarımızdan Örnekler;

•  Sanayi Tesisleri
•  Hizmet Binaları
•  Şirket Merkezleri
•  Alışveriş Merkezleri
•  Limanlar ve Nakliye Terminalleri
•  Turistik Tesisler
•  Plaza ve Residence'lar
•  Site ve Konutlar
•  Eğitim KampüsleriElemanlı Güvenlik ile ilgili iletişim bilgileri


     
                                                                                                         © Copyright. SecurVerdi.com. 2005 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. - DESIGNED BY BRN BİLİŞİM