Nakit Taşıma (Cash in Transit “CIT” )
ATM Hizmetleri
Nakit Proses Hizmetleri
Elemanlı Güvenlik ve Gözetim Hizmetleri
Sistem Evi
Eğitim Kurumu
Danışmanlık Hizmetleri
Nakit Proses Hizmetleri

Nakit, iş dünyasının en önemli ve temel bir parçasıdır. Yeni Türk Lirası sayesinde hayatımıza giren madeni para kullanımının giderek yaygınlaşması ve her geçen gün daha büyük miktarlarda kullanılmakta olması neticesinde bu nakitlerin proses edilmesi ihtayıcı doğmuştur. Ancak bu türde proses işlemleri pahalı kaynak gerektiren maliyetli bir iştir. SecurVerdi, nakit işleme deneyimi ile, tam donanımlı ve tüm güvenlik önlemleri alınmış nakit işleme merkezlerinde hizmet vermekte ve müşterilerine önemli verim artışları ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

Gerek Yeni Türk Lirası gerekse yabancı paralar modern donanım ve yazılım desteği ile deneyimli elemanlarımız tarafından sayılır, ayrıştırılır ve istenen standarlarda hazırlanır ve müşteri ile mutabakat işlemleri gerçekleştirilir. Bu işlemler 365 gün/24 saat çalışma düzeninde planlandığından müşterilerimize nakdin tekrar sisteme dönüş süresinin kısaltılması gibi çok önemli avantajlar sağlanılmaktadır.

Kasalama Hizmeti

Tüm nakit işleme merkezlerimizde AB standartlarında kurulmuş olan kasalama tesislerimiz güvenlik sistemleri ve bu alanda eğitim görmüş elemanlar ile en üst düzeyde korunmakta ve böylece değerleriniz risksiz bir şekilde emin ellerde muhafaza edilmektedir.

ATM Nakit Hazırlama

ATM Outsourcing faaliyetlerimiz kapsamında, ATM cihazlarının çalışabilirlik oranlarının yüksek tutulmasına yönelik Lojistik Yönetimi ve ATM kalite kriterlerine uyumlu kupürler ile kasetlerin hazırlanması hizmetleridir.

Madeni Para Prosesleri

Yeni Türk Lirası ve madeni para kullanımı ile satış noktalarında toplanan madeni paraların sayımı ve TC Merkez Bankası standartları doğrultusunda hazırlanması ve müşterilere istenen standartlarda paketlenip dağıtımının yapılması hizmetlerimiz arasındadır.Nakit Proses Hizmeti ile ilgili iletişim bilgileri


     
                                                                                                         © Copyright. SecurVerdi.com. 2005 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. - DESIGNED BY BRN BİLİŞİM