Nakit Taşıma (Cash in Transit “CIT”)
ATM Hizmetleri
Nakit Proses Hizmetleri
Elemanlı Güvenlik ve Gözetim Hizmetleri
Sistem Evi
Eğitim Kurumu
Danışmanlık Hizmetleri
Nakit Taşıma ( Cash in Transit “CIT” )

 

SecurVerdi, Türkiye'nin ilk “Nakit Taşıma Hizmetleri” sunan şirketi olup, kuruluşundan bu yana sürekli yaygınlaşmakta ve büyümektedir. Her yıl onlarca müşterimiz için Türkiye yollarında milyonlarca kilometre yol yapıyor, kara ve havayolu ile müşterilerimizin değerlerini güvenle taşıyor ve ülke çapında yayılmış kasalama tesislerimizde muhafaza ediyoruz.

Müşterilerimiz, hizmetlerimiz sayesinde yüksek taşıma risklerini çözüyor ve aynı zamanda işletmelerinde önemli tasarruf sağlıyorlar. SecurVerdi CIT hizmetlerinin her aşamasında olası tüm risklere karşı korunmakta olup uluslararası kabul edilmiş standartlarda güvenlik, önlem ve prosedürlerin uygulanması ile işlerin sürekliliği güvence altına alınmaktadır.

SecurVerdi, Nakit Taşıma hizmetlerindeki uzun yıllara dayalı deneyimleri sayesinde risk yönetiminizi destekler, kurumunuzun ve çalışanlarınızın minimum risk seviyesinde çalışmasını sağlar.

Banka ve Finans Kurumları

SecurVerdi, özellikle bu sektör için önemli bir dış kaynak partneridir. Çünkü Nakit bizim işimizdir. Hizmetlerimiz sayesinde bir çok Banka ve
Finans Kurumu ilk defa tüm nakit operasyonlarını Türkiye çapında dış kaynak hizmeti olarak temin edebilir, risklerini transfer edebilir, verimliliklerini artırır ve daha düşük maliyetle operasyonlarını yürütebilirler. Tüm süreçlerimiz müşterilerimiz ile bir iş ortaklığı esasına göre tasarlanmış ve müşterilerimizin her türde ihtiyaçlarına uygun özel çözümler üretebilme tecrübe ve yeteneğine sahiptir.

•  Nakit/Kıymetli Evrak
•  Kasalama Hizmetleri
•  Nakit Proses Hizmetleri
•  ATM Hizmetleri
•  Madeni Para Nakil / Proses İşlemleri

Perakende Zincirleri ( Market, Restoran, Benzin İstasyonları )

SecurVerdi, bu türde kuruluşların satış noktalarında biriken nakitlerini güvenli bir yöntemle ve en hızlı şekilde bankalara ulaştırması sayesinde güvenlik risklerinin ortadan kalkmasını sağlamakta ve nakitlerin efektif bir süreç içerisinde ekonomik sisteme erken girmesi ile müşterilerine kayda değer tasarruf ve önemli derecede verimlilik artışı kazandırmaktadır.

Çok noktalı ve birden fazla banka ile çalışılması durumunda nakit operasyonları emek yoğun ve hassas planlama gerektiren, karmaşık işlemler haline dönüşmektedir.

SecurVerdi'nin perakende sektörü için geliştirdiği nakit lojistik çözümler, satış noktalarının gerek madeni para ile beslenmesi ve gerekse biriken nakitlerin toplanması, gece kasalanması ve işleme tabi tutulması gibi müşteri isteklerine göre özel olarak tasarlanmış çok farklı hizmet çeşitlerinden oluşmaktadır.

Kuyumculuk ve Mücevherat Sektörü

SecurVerdi, Altın ve Mücevher üretici ve toptancılarının ürünlerini en üst düzeyde güvenlik tedbirleri eşliğinde karayolu ve havayolu ile hızlı bir şekilde ve sigorta güvencesi altında taşınmakta ve perakende noktalarına dağıtımını yapmaktadır.

Böylece yüksek değerli gönderileriniz risksiz bir şekilde Türkiye'nin her yerine ve tüm dünyaya “Kapıdan-Kapıya” rahatça ve güven altında ulaştırılmaktadır.

Eğlence ve Spor Aktiviteleri

Konserler, spor karşılaşmaları ve festival gibi bir çok etkinlikler yüksek nakit hacminin oluştuğu noktalardır.

Bu noktalarda biriken nakitler deneyimli ekiplerimiz tarafından teslim alınarak taşıması yapılır ve Özel Güvenlik tedbirleri ile risklerin minimize edilmesi sağlanır.


 Nakit Taşıma ile ilgili iletişim bilgileri


     
                                                                                                         © Copyright. SecurVerdi.com. 2005 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. - DESIGNED BY BRN BİLİŞİM