Nakit Taşıma (Cash in Transit “CIT” )
ATM Hizmetleri
Nakit Proses Hizmetleri
Elemanlı Güvenlik ve Gözetim Hizmetleri
Sistem Evi
Eğitim Kurumu
Danışmanlık Hizmetleri
Sistem Evi

Kurumsal başarı, kaliteli hizmeti düşük maliyetle ve daha hızlı verebilmek, yeni ürünleri rakiplerinden önce pazara sunabilmek ve hem halihazırdaki müşterilere hizmet devamlılığı sağlamak hem de yeni müşteriler kazanmak, operasyonel maliyetleri kontrol edebilmek, doğru müşteriye doğru maliyetlerle hizmet sunabilmek ve yatırımları etkin bir şekilde planlayıp uygulayabilmekten geçiyor.

Sistem Evi adı altında elektronik, mekanik ve bilişim güvenlik çözümlerini güvenlik konusunda uzmanlaşmış ve yılların deneyimlerini teknoloji alanına da yansıtarak doğru ve etkili entegre çözümler üretmekteyiz.

SecurVerdi Sistem Evi tarafından sağlanan hizmetlerinin diğer hizmet sağlayıcılarından en büyük farkı; global ve yenilikçi çözüm portföyü sayesinde müşteri güvenlik ihtiyaçlarını her boyutu ile düşünebilmesi ve gerektiğinde müşterilerimize insan, teknoloji ve organizasyon gibi farklı disiplinlerden oluşan komple çözüm paketleri sunabilmesidir.

Marka bağımsız anahtar teslimi çözümler sunan SecurVerdi Sistem Evi, çeşitli sektörlerden müşterilerine rekabet avantajı, operasyonel verimlilik ve katma değer sağlar.

Nakit Yönetim Sistemleri

Bankalar, Özel Finans Kurumları, perakende zincir mağazaları ve sanayi kurumları için nakit lojisitik ve yönetimine, merkezi vezne ve kasalama operasyonlarına yönelik sistem çözümlerimiz ile hem güvenlik seviyelerini artırmak ve aynı zamanda da operasyonel maliyetlerini düşürmek ve sürelerini kısaltmak için etkili donanım ve yazılım tabanlı çözümler sunmaktayız.

Güvenlik Sistemleri

Kurumsal müşterilerimizin güvenlik sistemi gereksinimlerini tespit ederek, dünyanın önde gelen çözüm ortaklarımız ile birlikte AB normlarına uygun olarak tasarlayıp karşılamaktayız.

Anti-Balistik Yapısal Güvenlik Çözümleri

Her türde tehdide karşı yüksek seviyede fiziksel korunma gerektiren Elçilikler, Resmi Kurumlar, Çokuluslu Şirket Merkezleri, Banka Ana Kasa Alanları, Ar-Ge ve Bilgi İşlem merkezleri gibi alanlara yönelik anti-balistik yapısal güvenlik çözümlerini tasarlamakta ve gerek ABD ve gerekse AB normlarına göre uygulamaktayız.


Sistem Evi ile ilgili iletişim bilgileri


     
                                                                                                         © Copyright. SecurVerdi.com. 2005 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. - DESIGNED BY BRN BİLİŞİM